Nejen Zdeňek Pohlreich a chuťové zážitky se představí v Plzni. Hráli jsme o tři páry vstupenekJiž devátý ročník gurmánské akce Beko Fresh Festival slibuje nové gastro zážitky, neotřelé speciality a skvělý doprovodný programu. Tradiční tvář festivalu, Zdeňka Pohlreicha, doplní další hvězdy kuchařského nebe, Romanové Vaněk a Paulus a také herec a autor blogu Gastromapa Lukáš Hejlík.

Beko Fresh Festival proběhne v parku za OC Plzeň Plaza o víkendu 18. až 19. května. 

Novinky nabídne doprovodný program, dětská, pivní i vinařská zóna. Návštěvníci zažijí na vlastní chuťové buňky novinky a trendy v gastronomii - přípravu ryb, poke bowl, vaření na přímém ohni a mnoho dalšího.

Novinkou na festivalu je prezentace vybraných restaurací, které se pyšní nějakou specialitkou. Jednou z nových restaurací je kočovná škola vaření šéfkuchaře Marka Pavaly Fuego s vařením na otevřeném ohni. Z místních vyhlášených podniků se návštěvníci mohou těšit např. na Lokál pod divadlem, Comix Urban Pub, Bistromill, Arnie´s Bistro & Coffee a další.

Pravidelně se na festivalu prezentují nejlepší kuchaři ČR a letos tomu nebude jinak, k Pohlreichovi se letos v Plzni připojí šéfkuchař a popularizátor gastronomie Roman Vaněk a šéfkuchař Roman Paulus. Pozvání přijal také herec, autor projektu scénického čtení Listování a blogu Gastromapa Lukáš Hejlík. 

Pro maminky je připraveno zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek s nejmenšími dětmi. Starším dětem bude určen program na Haribo Mini Workshop stage kde se naučí například připravit svačinku. 

Pivní a vinařsé zóny nabídnou více míst a delikatesy vhodné k danému nápoji. Pivaři jistě ocení živou kapelu Wband, vinaři pak řízené degustace vedené špičkovými someliery např. z Vinařství Piálek a Jäger. 

Portál City.cz spolu s pořadatelem Beko Fresh Festivalu vyhlásil bleskovou soutěž o tři páry vstupenek.

Soutěžní otázka zní: Kde se koná další Beko Fresh Festival?

Správná odpověď byla: V Liberci

Uzávěrka soutěže byla v úterý 14. května o půlnoci. Výherci se stali Jiří Štumar, Markéta Hrabáková a Lenka Svobodová. Výherce budeme o výhře a způsobu převzetí vstupenek informovat e- mailem.

 


Zapojit se do soutěže

 
 
 
 Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití.
Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: