Plzeňská radnice rozdává dotazníky spokojenosti, mají pomoci rozvoji městaNa spokojenost obyvatel se ptá plzeňský dotazník. Zdroj: visitplzen.eu  Plzeň
  13.05.2019

Každý se může podílet na rozvoji Plzně a nemusí jen nadávat u piva a stěžovat si. Stačí jen vyplnit dotazník spokojenosti s životem ve městě. Radnice západočeské metropole chce zjistit, jak se změnily názory lidí od posledního průzkumu a jakým směrem se ubírat v budoucnu.

Doprava ve městě, dostupnost zdravotní péče, kvalita životního prostředí a další důležité aspekty zjišťuje plzeňská radnice v rámci dotazníku spokojenosti s životem v západočeské metropoli.

Vyzývá proto všechny Plzeňany k tomu, aby se k aktivitě připojili a formulář vyplnili.„Při rozvoji města nechceme dělat takzvaná rozhodnutí od stolu, ale naopak chceme vycházet vstříc Plzeňanům. Proto se jich opakovaně ptáme na jejich názory, podle nichž můžeme postupovat při dalším plánování,“ vysvětloval primátor Martin Baxa.

Dotazník navazuje na ten, který lidé vyplňovali v roce 2015, když město tvořilo nový strategický plán. Vyplnění dotazníku by nemělo trvat déle jak patnáct minut. Získaná data pak poslouží nejen ke srovnání s těmi předchozími, ale také k vyhodnocení situace ve městě a jednotlivých městských částech.

Formulář lze vyplnit na tomto odkazu, a to až do 7. června.


Autor: Petr Jindra

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: